KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU ZANIŻONE ODSZKODOWANIE

[metaslider id=150]

Zaniżony kosztorys naprawy samochodu po wypadku? Kosztorys otrzymany z firmy ubezpieczeniowej jest niski? Telefon 608 32 10 10 lub poczta@millerauto.pl Kosztorys naprawy i odszkodowanie z oc sprawcy lub autocasco zawsze są zaniżone- czy to przez zastosowane stawki czy poprzez umieszczenie w nim najtańszych zamienników częsci przeznaczonych do wymiany. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela z Twoją kalkulacją wysokości szkody w pojezdzie od millerauto.pl nie kosztuje Cię żadnej pracy i zawsze jest skuteczne. Nasz kosztorys naprawy samochodu, w przypadku szkody zgłoszonej w firmie ubezpieczeniowej wykorzystało do odwołania setki poszkodowanych i KAŻDY otrzymał dopłatę odszkodowania, czy to w postaci dopłaty do kalkulacji ubezpieczalni czy na zasadzie oferty ugody lub po prostu po naprawie auta na podstawie rachunków/ faktur wystawionych na podstawie wykonanego przez nas kosztorysu naprawy.

zaniżone odszkodowanie za samochód
zaniżony kosztorys naprawy samochodu niskie odszkodowanie z oc i autocasco

Wycena zaniżonych kosztów naprawy auta po wypadku i odszkodowania z PZU, WARTA, ERGOHESTIA, MTU, GENERALI, GOTHAER, RESO, LINK4, LIBERTY, COMPENSA, INTER RISK, BENEFIA, ALLIANZ, BALCIA i wszystkich innych firm ubezpieczeniowych z ubezpieczenia oc sprawcy kolizji lub auto casco ( kosztorys powypadkowy, odwołanie od zaniżonej wyceny kalkulacji eurotax, audatex i monex ) w millerauto.pl tel.kont 608 32 10 10. Sprawdź. (dojazd) (G+). Odwołanie możliwe w zgłoszonych szkodach maksymalnie do 3 lat zdarzenia. Sprawdz kiedy miałes szkodę, czy posiadasz dokumentacje np decyzje o wypłacie odszkodowania, a jeśli nie, to wystąp o jej kopię powołując się na nr szkody lub nr rejestracyjny samochodu.

Zobacz różnicę pomiędzy ofertą kosztorysu naprawy samochodu po wypadku firm ubezpieczeniowych, a kalkulacją rzeczywistej szkody w samochodzie wg DAT poniżej

WYCENA A4 WG DAT           WYCENA A4 WG HESTIA

kosztorys ducato allianz         kosztorys ducato dat

UWAGA TERAZ WSZYSTKIE USŁUGI KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU PO KOLIZJI , WYPADKU DAT W CENIE OD 180 PLN NETTO. PAMIETAJ, ŻE WYKONANIE PORÓWNYWALNEGO KOSZTORYSU NAPRAWY SAMOCHODU I ODWOŁANIE OD DECYZJI FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ ZAWSZE SIE OPŁACA!!!

Prześlij nam swój ” niski” kosztorys naprawy samochodu w systemie Eurotax Monex lub Audatex z PZU, Warta, Ergohestia, Allianz, Uniqa,Mtu, Generali, Gothaer, AXA, Liberty, Aviva,   Reso, Compensa, Inter Risk, Benefia, Link4, HDI, Proama lub każdego innego dowolnego ubezpieczyciela na adres poczta@millerauto.pl .W ciągu godziny porównasz rzeczywisty kosztorys naprawy samochodu z wyliczeniem szkody wg kalkulacji szkody firmy ubezpieczeniowej. Zdziwisz się jaka jest różnica w wysokości odszkodowania. Połowa to standard. Nasz kosztorys naprawy honorują wszystkie firmy ubezpieczeniowe.System DAT Silverdat jest produktem  „niemieckiego stowarzyszenia producentów i importerów samochodów”.Wszystkie dane w nim zawarte pochodzą bezpośrednio od producentów samochodów i wykorzystują ceny oryginalnych części zamiennych. Zawarte w nim dane są w tej części niepodwarzalne. Zobacz historie programu.

WAŻNE:
PO PRZECZYTANIU SPRAWDŹ PRZYKŁAD (NA ŻÓŁTO) – PORÓWNANIE KOSZTÓW WYCENY WG KOSZTORYSU FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ I SILVERDAT U DOŁU STRONY!!!
DODATKOWO ZAŁACZAMY SILVERDAT PO 100% WERYFIKACJI PRZEZ PZU I CONTROLDIRECT

PAMIĘTAJ W ZWIĄZKU ZE ZMIANAMI KNF WSZYSTKIE KOSZTORYSY NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZEJ – POWYPADKOWEJ BĘDĄ MUSIAŁY BYĆ WYKONANE Z UWZGLĘDNIENIEM NUMERÓW KATALOGOWYCH ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH LUB ZAMONTOWANYCH ZAMIENNIKÓW I Z UWZGLĘDNIENIEM KOSZTÓW MATERIAŁÓW LAKIERNICZYCH NA POZIOMIE 100%.SPRAWDŻ RZECZYWISTY KOSZT NAPRAWY POWYPADKOWEJ TWOJEGO SAMOCHODU.KOSZTORYS WYKONANY PRZEZ millerauto.pl POMOŻE CI PORÓWNAĆ KALKULACJĘ SZKODY PZU, WARTA, UNIQA, ERGOHESTIA, MTU, COMPENASA I WSZYSTKICH INNYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH Z RZECZYWISTYM KOSZTORYSEM KALKULACJA SZKODY(WSZYSTKIE FIRMY UBEZPIECZENIOWE PRACUJA NA SYSTEMACH EUROTAX, AUDATEX AUDANET, DAT SILVERDAT, INFO EKSPERT)

DOKUMENT KALKULACJA KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU JEST DO WYKORZYSTANIA W SPRAWACH ZANIŻANIA WYSOKOŚCI ODSZKODOWANIA TAKICH JAK:

KOSZTORYS KALKULACJA WYSOKOŚĆI SZKODY NISKIE – ZANIŻONE ODSZKODOWANIE Z OC PZU ODWOŁANIE

KOSZTORYS KALKULACJA NISKIE – ZANIŻONE ODSZKODOWANIE Z OC WARTA ODWOŁANIE

KOSZTORYS KALKULACJA NISKIE – ZANIŻONE ODSZKODOWANIE Z OC ERGOHESTIA, MTU ODWOŁANIE

KOSZTORYS KALKULACJA NISKIE – ZANIŻONE ODSZKODOWANIE Z OC ALLIANZ ODWOŁANIE

KOSZTORYS KALKULACJA NISKIE – ZANIŻONE ODSZKODOWANIE Z OC KAŻDEJ FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ

SUPER PROMOCYJNA OFERTA SKIEROWANA DO WARSZTATÓW ,ASO,FIRM ODZYSKUJĄCYCH ODSZKODOWANIA-PIERWSZY KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU PO WYPADKU ZA ZŁOTÓWKĘ ( PRZY ZAMÓWIENIU WYKONANIA CONAJMNIEJ DWÓCH ) – ABYŚ MÓGŁ ZWERYFIKOWAĆ KALKULACJĘ- KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU W SWOJEJ FIRMIE UBEZPIECZENIOWEJ.

Kosztorys naprawy auta po wypadku od millerauto.pl – w odpowiedzi na notoryczne zaniżanie wysokości odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe, wykonujemy usługi polegające na sporządzeniu porównawczego kosztorysu kalkulacji rzeczywistego kosztu naprawy Państwa pojazdu z wykorzystaniem  profesjonalnego systemu DAT ( PORÓWNYWALNY Z AUDATEX) od wielu lat obecnego na niemieckim rynku motoryzacyjnym i  ubezpieczeniowym , stworzonego przez niemieckie stowarzyszenie producentów i importerów samochodów) Kosztorys kalkulacja naprawy powypadkowy wykonany w tym systemie obejmuje :

wszystkie oryginalne części zamienne wraz z tzw normaliami (materiały drobne-nowe śruby,folie,kołki,jednorazowe uszczelki,listwy )

oryginalne materiały lakiernicze w wysokości 100% ( Twoja kalkulacja zaniżona jest do poziomu 50-67% ) oraz ewentualne dodatki z tytułu np domieszek „perły”

demontaż i montaż , rozbrojenia elementów w celu naprawienia uszkodzeń i ich ewentulanego lakierowania

cieniowania ( przejścia ) elementów przystających wg technologii ( np lakierowanie wierzchnie drzwi przy wymianie błotnika )

zabezpieczenia antykorozyjne elementów wymienianych i profili oraz dodatki za wykorzystany do tego materiał

dodatkowe prace mechaniczne ( np wyjęcie i założenie chłodnicy do naprawy prostowania pasa przedniego )

sprawdzenie i ustawienie geometrii nadwozia i układu kierowniczego, testy usterek z wykorzystaniem komputerów, kasowanie ewentualnych błędów pamięci, testy i kodowanie systemów np srs, abs, esp

Zapraszamy.

ZWRÓĆ UWAGĘ ,ŻE CENA WYKONANIA KOSZTORYSU NAPRAWY SAMOCHODU PO WYPADKU (OD 180 PLN) …TO TYLKO RÓWNOWARTOŚĆ 1 ROBOCZOGODZINY W PROPONOWANYCH ROZLICZENIACH PRZEZ FIRMY UBEZPIECZENIOWE I PAMIĘTAJ, ŻE JEGO WYKONANIE ZAWSZE SIĘ OPŁACA!!!
PO JEGO WYKONANIU OKAZUJE SIĘ, ŻE TYCH ROBOCZOGODZIN JEST ZDECYDOWANIE WIĘCEJ,A ROBOCZOGODZINA TO TYLKO JEDEN ZE SKŁADOWYCH NALICZENIA WYSOKOŚCI ODSZKODOWANIA.

KALKULACJA WYSOKOŚCI SZKODY – KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU (AUTA) PO WYPADKU WYKONANY W SYSTEMIE DAT HONOROWANY JEST PRZEZ WSZYSTKIE POLSKIE FIRMY UBEZPIECZENIOWE Z UWZGLĘDNIENIEM PZU I MOŻE BYĆ PODSTAWOWYM UZNAWANYM NARZĘDZIEM W TRYBIE ODWOŁAŃ CO DO WYSOKOŚCI ODSZKODOWANIA.

SZACUNKOWY CZAS WYKONANIA I DOSTARCZENIA KALKULACJI KOSZTORYS NAPRAWY SAMOCHODU , AUTA PO WYPADKU WYNOSI 1 DZIEŃ I UZALEŻNIONY JEST GŁOWNIE OD SZYBKOŚCI PRZEKAZANIA PRZEZ PAŃSTWA DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO JEJ WYKONANIA (PODSTAWĄ JEST KOSZTORYS LUB PROTOKÓŁ SZKODY WYKONANY PRZEZ UBEZPIECZYCIELA-PRZYKŁAD PONIŻEJ)

OFERTA RABATOWA DLA KLIENTÓW HURTOWYCH (SERWISY,WARSZTATY).

NA ŻYCZENIE MOŻEMY TEN SAM KOSZTORYS NAPRAWY AUTA PO WYPADKU WYKONAĆ W WERSJI OPINII NIEZALEŻNEGO RZECZOZNAWCY PZM ,KTÓRY WYKORZYSTANY MOŻE ZOSTAĆ W SPRAWACH SĄDOWYCH.

Zlecenie wykonania kosztorysu- kalkulacji należy przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  poczta@millerauto.pl   wpisując w temacie wiadomości ” kosztorys naprawy samochodu po wypadku ” i potwierdzić telefonicznie na nr 608 32 10 10 lub bezpośrednio w siedzibie firmy tj

kosztorysy naprawy samochodu po wypadku, kolizji

millerauto.pl

ulica Wojska Polskiego 42

85-825 Bydgoszcz

poczta@millerauto.pl

Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania oraz sposób ich przekazania ustalamy telefonicznie lub mailowo. Koszt wykonania kosztorysu naprawy samochodu auta po wypadku ( kalkulacji) uzależniony jest od zakresu szkody. Ustalone wcześniej koszty usługi należy wpłacić po wykonaniu kosztorysu, a przed jego przekazaniem Państwu na:

AUTO-NAPRAWA J.MILLER-DRZAŻDŻYNSKA

nr rachunku   48 1090 1072 0000 0000 0805 7531

Poniżej kalkulacja szkody kosztorys naprawy samochodu po kolizji Citroen Berlingo rzeczywistego ( w systemie DAT ) i wykonanego przez firmę ubezpieczeniową.Odwołanie poskutkowało wypłata pełnego odszkodowania.Dodatkowo kosztorysy naprawy samochodu audi a4 wykonany przez tu uniqa i wykonany przez nas w systemie DAT.Zobacz kosztorys naprawy do odwołania tu:

kosztorys1 DAT

kosztorys2 oferta ubezpieczalni

audi a4 dat uniqa

audi a4 eurotax uniqa

Wykonujemy kosztorys naprawy samochodu po wypadku, kolizji dla nastepujących marek samochodów osobowych i dostawczych ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAEWOO, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, JEEP, KIA, LANCIA, LAND ROVER, LUBLIN, MAZDA, MERCEDES, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SEAT, SKODA, SMART, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO i innych.