POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ TEL. 608321010

Pomoc drogowa Bydgoszcz tel. 608 32 10 10. Holowanie samochodu całodobowe. Tania laweta w Bydgoszczy całą dobe do serwisu millerauto.pl telefon kontaktowy 52 363 33 59 ( czynny także wieczorem). Pomoc na drodze S5, S10, A1, DK10, DK25, DK80. Obsługujemy także Solec Kujawski, Toruń, Koronowo, Mąkowarsko, Sępólno Krajeńskie, Szubin, Żnin, Gniezno, Poznań, Nakło, Ślesin, Sadki, Świecie, Nowe Marzy, Grudziadz, Gajewo, Rusocin, Gdańsk, Ciechocinek, Włocławek i inne miejscowości.

pomoc drogowa
pomoc drogowa całodobowa Bydgoszcz

Usługi assistance 24 dostępne są w Bydgoszczy i okolicach 24h przez całą dobę.

pomoc drogowa
laweta Bydgoszcz całodobowo

millerauto.pl to Twoja pomoc drogowa Bydgoszcz, holowanie samochodów aut, warsztat samochodowy i serwis blacharsko-lakierniczy kompleksowych napraw powypadkowych bezgotówkowo. Tania laweta holuje w rejonie osiedli Kapuściska, Wyżyny, Glinki, Bartodzieje, Wzgórze Wolności, Szwederowo, Bartodzieje, Górzyskowo, Jachcice, Piaski, Fordon, Osowa Góra, Błonie w Bydgoszczy – sprawdź dojazd. Cennik umowny od 250 pln netto.

holowanie samochodu bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl

Oferujemy usługi pomoc drogowa w Bydgoszczy i okolicach – autoholowanie tanio lawetą 24 h pojazdów samochodowych,aut osobowych i dostawczych na terenie miasta jak i w okolicach Bydgoszczy. Usługę należny zamawiać telefonicznie .Obowiązuje cena umowna. Zadzwoń sprawdź. Usługa dostępna 24 h. Możliwe również zabezpieczenie uszkodzonego auta na zamkniętym terenie firmy. (G+)

pomoc drogowa Bydgoszcz
holowanie samochodu

W przypadku szkód komunikacyjnych ,unieruchomienia samochodu na skutek kolizji, wypadku nasza pomoc drogowa udzieli Państwu pomocy na drodze.Samochód może zostać przetransportowany do siedziby naszego serwisu-warsztatu samochodowego, który specjalizuje sie w naprawach bieżących,naprawach powypadkowych i usługach typu blacharstwo lakiernictwo samochodowe.Koszty holowania mogą zostać również rozliczone bezgotówkowo z dowolna firma ubezpieczeniową.Holujemy samochody w Bydgoszczy po kolizji i wypadku dla pzu, warta, ergohestia, mtu, uniqa, link4, liberty, axa, compensa, benefia, inter risk, aviva, generali, gothaer, allianz, poczta ubezpieczenia, bre ubezpieczenia i inne.Oferta dotyczy również obsługi pomocy drogowej i holowania na autostradzie A1 i drodze S5 w okolicach Bydgoszczy dla podróżujących do i z nad morza.

Sprawdż stan swojego auta przed zimą w serwisie millerauto.pl Bydgoszcz
Sprawdż stan swojego auta przed zimą w serwisie millerauto.pl Bydgoszcz
Pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl
Pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl

Pomoc drogowa Bydgoszcz cennik:

CENY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 250 PLN
HOLOWANIE DO NASZEGO SERWISU.

 

Oferujemy usługi:

– holowanie samochodu w przypadku awarii na terenie miasta Bydgoszczy

– pomoc drogowa Bydgoszcz i okolice w przypadku awarii, wypadku, kolizji

– zabezpieczenie pojazdu po wypadku , kolizji

– parkowanie uszkodzonego samochodu na zamkniętym terenie firmy w Bydgoszczy

Pomoc drogowa Bydgoszcz millerauto.pl może niezwłocznie przetransportować- holować uszkodzony samochód po awarii lub kolizji do siedziby naszego serwisu – warsztatu samochodowego w Bydgoszczy mieszczącego się przy ulicy Wojska Polskiego 42.Tutaj w siedzibie firmy natychmiast ustalimy przyczynę awarii samochodu i postaramy się niezwłocznie naprawić Twój samochód tak, abyś mógł dalej  użytkować swoje auto.Jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę w samochodzie niezależnie od marki i modelu samochodu, ponieważ nasza oferta nie zaczyna się i nie kończy tylko i wyłącznie na usłudze pomocy drogowej.Nie musisz się martwić ,że Twój samochód zostanie zrzucony i „porzucony” na parkingu.Nie musisz nigdzie dzwonić i szukać warsztatu, który może przyjmie  auto do naprawy.Tutaj wszystko masz na miejscu.W przypadku konieczności dłuższego przestoju samochodu masz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy Twojego samochodu.Zawsze i w każdej chwili możesz sprawdzić na jakim etapie jest naprawa Twojego auta, masz wgląd jakie części zamienne zostały w nim zamontowane i na każde życzenie możesz poprosić o wydanie po naprawie wymienionych elementów.Pomoc drogowa Bydgoszcz w warsztat samochodowy serwis millerauto.pl stara się tak doradzić w doborze części zamiennych,aby pogodzić jakość zamontowanych części zamiennych z ich ceną, a każda naprawa samochodu w serwisie potwierdzona jest udzieleniem gwarancji naprawy.

tanie holowanie Bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz holowanie do serwisu

Zapraszamy zarówno do skorzystania z usługi pomocy drogowej jak i usług naszego serwisu samochodowego.

Pomoc drogowa i holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl ulica Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy 608321010
Pomoc drogowa i holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl ulica Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy 608321010

 

Godziny pracy warsztatu i serwisu samochodowego Bydgoszcz millerauto.pl

poniedziałek 7-18

wtorek 7-18

środa 7-18

czwartek 7-18

piątek 7-18

sobota 7-13

niedziela nieczynne

Telefon alarmowy 608 32 10 10

w sprawach przyjęcia do naprawy samochodów czynny codziennie od 7-22.

w sprawach pomocy drogowej i holowania czynny 5-23

w sprawach szkód komunikacyjnych i przyjęcia samochodu po kolizji cała dobę ( w granicach zdrowego rozsądku )

HOLOWANIE W GODZINACH NOCNYCH TJ OD 23-5 OD 500 PLN ( NIE DOTYCZY SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH ROZLICZANYCH Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI).

Zapraszamy.

Pomoc drogowa Bydgoszcz, holowanie samochodów, assistance i serwis millerauto.pl  z siedzibą  w Bydgoszczu ulica Wojska Polskiego 42 obsługuje klientów nie tylko lokalnie z osiedli Kapuściska, Wyżyny, Glinki , ale także z całej Bydgoszczy. tj Fordon, Tatrzańskie, Szybowników, Bartodzieje, Skrzetusko, Wzgórze Wolności, Szwederowo, Błonie, Okole, Osowa Góra,  Śródmieście, Centrum, Piaski, Jachcice, Miedzyń, Łęgnowo, Osiedle Leśne, Bielawy.Zapraszamy także mieszkańców z okolic Bydgoszczy takich jak Koronowo, Solec Kujawski, Brzoza, Białe Błota, Osielsko, Niwy, Niemcz. 

* Usługa pomoc drogowa Bydgoszcz , holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl objęta jest podatkiem VAT w wysokości 23%.Wystawiamy FV.Wszystkie podawane ceny usług są cenami netto i należy do nich doliczyc podatek Vat w wysokości 23%.

Właścicielem marki ” warsztat samochodowy serwis i naprawa samochodów millerauto.pl ”  i domeny millerauto.pl jest podmiot Auto-Naprawa Joanna Miller-Drzażdżynska z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy +48 52 3633359.

 Jeżeli nie umówiono sie inaczej, koszty usługi pomocy drogowej i holowania wykonywane przez millerauto.pl Bydgoszcz pomoc drogowa i holowanie ustalane są indywidualnie dla każdego zlecenia i uzaleznione sa od stopnia utrudnienia przy wykonywanych pracach.Koszt załadunku i rozładunku rozpoczyna sie od 120 pln netto, natomiast koszt holowania samochodu rozpoczyna sie od kwoty 5 pln netto za 1 km.Koszty dodatkowych prac koniecznych do zrealizowania zlecenia rozpoczyna sie od 10 pln netto/min.
Pomoc drogowa i holowanie Bydgoszcz
Pomoc drogowa Bydgoszcz
Holowanie samochodu w Bydgoszczy
millerauto.pl warsztat samochodowy
img src= serwis samochodowy bydgoszcz.jpg alt= serwis samochodowy bydgoszcz
Holowanie samochodu Bydgoszcz
img src= pomoc drogowa bydgoszcz.jpg alt= pomoc drogowa bydgoszcz
pomoc drogowa bydgoszcz dk10
holowanie saab 9-3 poślizg dk10 szkoda całkowita i pomoc drogowa bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz laweta 24 holowanie całodobowe
pomoc drogowa Bydgoszcz laweta 24 holowanie całodobowe
pomoc drogowa Bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz holowanie laweta
pomoc drogowa Bydgoszcz Koronowo Solec Kujawski Szubin Żnin Osielsko Zielonka Gruczno Szczutki Świecie Toruń Ciechocinek Trzeciewiec Niewieścin Pruszcz Maksymilianowo Tryszczyn Mąkowarsko Sępólno
pomoc drogowa Bydgoszcz Koronowo Solec Kujawski Szubin Żnin Osielsko Zielonka Gruczno Szczutki Świecie Toruń Ciechocinek Trzeciewiec Nieweiścin Pruszcz Maksymilianowo Tryszczyn Mąkowarsko Sępólno