POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ HOLOWANIE SAMOCHODU LAWETA 608321010

SONY DSC

Pomoc drogowa Bydgoszcz tel. 608 32 10 10. Holowanie samochodu lawetą w Bydgoszczy tanio z millerauto.pl telefon kontaktowy 52 363 33 59 ( czynny także wieczorem).

Usługi assistance dostępne są w Bydgoszczy i okolicach 24h przez całą dobę.

millerauto.pl to Twoja pomoc drogowa Bydgoszcz, holowanie samochodów aut, warsztat samochodowy i serwis blacharsko-lakierniczy kompleksowych napraw powypadkowych bezgotówkowo. Tania laweta holuje w rejonie osiedli Kapuściska, Wyżyny, Glinki, Bartodzieje, Wzgórze Wolności, Szwederowo, Bartodzieje, Górzyskowo, Jachcice, Piaski, Fordon, Osowa Góra, Błonie w Bydgoszczy – sprawdź dojazd. Cennik umowny od 150 pln netto.

holowanie samochodu bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl

Oferujemy usługi pomoc drogowa w Bydgoszczy i okolicach – autoholowanie tanio lawetą 24 h pojazdów samochodowych,aut osobowych i dostawczych na terenie miasta jak i w okolicach Bydgoszczy. Usługę należny zamawiać telefonicznie .Obowiązuje cena umowna. Zadzwoń sprawdź. Usługa dostępna 24 h. Możliwe również zabezpieczenie uszkodzonego auta na zamkniętym terenie firmy. (G+)

millerauto.pl Bydgoszcz assistance 24 i pomoc na drodze
millerauto.pl Bydgoszcz assistance 24/7 pomoc na drodze i holowanie samochodu

W przypadku szkód komunikacyjnych ,unieruchomienia samochodu na skutek kolizji, wypadku nasza pomoc drogowa udzieli Państwu pomocy na drodze.Samochód może zostać przetransportowany do siedziby naszego serwisu-warsztatu samochodowego, który specjalizuje sie w naprawach bieżących,naprawach powypadkowych i usługach typu blacharstwo lakiernictwo samochodowe.Koszty holowania mogą zostać również rozliczone bezgotówkowo z dowolna firma ubezpieczeniową.Holujemy samochody w Bydgoszczy po kolizji i wypadku dla pzu, warta, ergohestia, mtu, uniqa, link4, liberty, axa, compensa, benefia, inter risk, aviva, generali, gothaer, allianz, poczta ubezpieczenia, bre ubezpieczenia i inne.Oferta dotyczy również obsługi pomocy drogowej i holowania na autostradzie A1 i drodze S5 w okolicach Bydgoszczy dla podróżujących do i z nad morza.

Sprawdż stan swojego auta przed zimą w serwisie millerauto.pl Bydgoszcz
Sprawdż stan swojego auta przed zimą w serwisie millerauto.pl Bydgoszcz
Pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl
Pomoc drogowa Bydgoszcz i holowanie samochodu millerauto.pl

Pomoc drogowa Bydgoszcz cennik:

CENY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 150 PLN
HOLOWANIE DO NASZEGO SERWISU -20% (W PRZYPADKU POZOSTAWIENIA AUTA DO NAPRAWY W WARSZTAT SERWIS)

Oferujemy usługi:

– holowanie samochodu w przypadku awarii na terenie miasta Bydgoszczy

– pomoc drogowa Bydgoszcz i okolice w przypadku awarii, wypadku, kolizji

– zabezpieczenie pojazdu po wypadku , kolizji

– parkowanie uszkodzonego samochodu na zamkniętym terenie firmy w Bydgoszczy

Pomoc drogowa Bydgoszcz millerauto.pl może niezwłocznie przetransportować- sholować uszkodzony samochód po awarii lub kolizji do siedziby naszego serwisu – warsztatu samochodowego w Bydgoszczy mieszczącego się przy ulicy Wojska Polskiego 42.Tutaj w siedzibie firmy natychmiast ustalimy przyczynę awarii samochodu i postaramy się niezwłocznie naprawić Twój samochód tak, abyś mógł dalej  użytkować swoje auto.Jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę w samochodzie niezależnie od marki i modelu samochodu, ponieważ nasza oferta nie zaczyna się i nie kończy tylko i wyłącznie na usłudze pomocy drogowej.Nie musisz się martwić ,że Twój samochód zostanie zrzucony i „porzucony” na parkingu.Nie musisz nigdzie dzwonić i szukać warsztatu, który może przyjmie  auto do naprawy.Tutaj wszystko masz na miejscu.W przypadku konieczności dłuższego przestoju samochodu masz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy Twojego samochodu.Zawsze i w każdej chwili możesz sprawdzić na jakim etapie jest naprawa Twojego auta, masz wgląd jakie części zamienne zostały w nim zamontowane i na każde życzenie możesz poprosić o wydanie po naprawie wymienionych elementów.Pomoc drogowa Bydgoszcz w warsztat samochodowy serwis millerauto.pl stara się tak doradzić w doborze części zamiennych,aby pogodzić jakość zamontowanych części zamiennych z ich ceną, a każda naprawa samochodu w serwisie potwierdzona jest udzieleniem gwarancji naprawy.

tanie holowanie Bydgoszcz
pomoc drogowa Bydgoszcz holowanie do serwisu

Zapraszamy zarówno do skorzystania z usługi pomocy drogowej jak i usług naszego serwisu samochodowego.

Pomoc drogowa i holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl ulica Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy 608321010
Pomoc drogowa i holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl ulica Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy 608321010

Godziny pracy warsztatu i serwisu samochodowego Bydgoszcz millerauto.pl

poniedziałek 7-18

wtorek 7-18

środa 7-18

czwartek 7-18

piątek 7-18

sobota 7-13

niedziela nieczynne

Telefon alarmowy 608 32 10 10

w sprawach przyjęcia do naprawy samochodów czynny codziennie od 7-22.

w sprawach pomocy drogowej i holowania czynny 5-23

w sprawach szkód komunikacyjnych i przyjęcia samochodu po kolizji cała dobę ( w granicach zdrowego rozsądku )

HOLOWANIE W GODZINACH NOCNYCH TJ OD 23-5 OD 500 PLN ( NIE DOTYCZY SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH ROZLICZANYCH Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI).

Zapraszamy.

Pomoc drogowa Bydgoszcz, holowanie samochodów, assistance i serwis millerauto.pl  z siedzibą  w Bydgoszczu ulica Wojska Polskiego 42 obsługuje klientów nie tylko lokalnie z osiedli Kapuściska, Wyżyny, Glinki , ale także z całej Bydgoszczy. tj Fordon, Tatrzańskie, Szybowników, Bartodzieje, Skrzetusko, Wzgórze Wolności, Szwederowo, Błonie, Okole, Osowa Góra,  Śródmieście, Centrum, Piaski, Jachcice, Miedzyń, Łęgnowo, Osiedle Leśne, Bielawy.Zapraszamy także mieszkańców z okolic Bydgoszczy takich jak Koronowo, Solec Kujawski, Brzoza, Białe Błota, Osielsko, Niwy, Niemcz. 

* Usługa pomoc drogowa Bydgoszcz , holowanie w warsztat samochodowy Bydgoszcz serwis millerauto.pl objęta jest podatkiem VAT w wysokości 23%.Wystawiamy FV.Wszystkie podawane ceny usług są cenami netto i należy do nich doliczyc podatek Vat w wysokości 23%.

Właścicielem marki ” warsztat samochodowy serwis i naprawa samochodów millerauto.pl ”  i domeny millerauto.pl jest podmiot Auto-Naprawa Joanna Miller-Drzażdżynska z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 42 telefon kontaktowy +48 52 3633359.

 Jeżeli nie umówiono sie inaczej, koszty usługi pomocy drogowej i holowania wykonywane przez millerauto.pl Bydgoszcz pomoc drogowa i holowanie ustalane są indywidualnie dla każdego zlecenia i uzaleznione sa od stopnia utrudnienia przy wykonywanych pracach.Koszt załadunku i rozładunku rozpoczyna sie od 120 pln netto, natomiast koszt holowania samochodu rozpoczyna sie od kwoty 5 pln netto za 1 km.Koszty dodatkowych prac koniecznych do zrealizowania zlecenia rozpoczyna sie od 10 pln netto/min.
Pomoc drogowa i holowanie Bydgoszcz
Pomoc drogowa Bydgoszcz
Holowanie samochodu w Bydgoszczy
millerauto.pl warsztat samochodowy
img src= serwis samochodowy bydgoszcz.jpg alt= serwis samochodowy bydgoszcz
Holowanie samochodu Bydgoszcz
img src= pomoc drogowa bydgoszcz.jpg alt= pomoc drogowa bydgoszcz
pomoc drogowa bydgoszcz dk10
holowanie saab 9-3 poślizg dk10 szkoda całkowita i pomoc drogowa bydgoszcz